İade Değişim Politikası

 

   Herhangi bir nedenle iade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde faturanın arkasındaki İade & Değişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize göndermeniz gerekir.

  

   Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade & değişim şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detaylı bilgiyi 0850 305 6677 numaralı çağrı merkezini 09:00-18:00 saatleri arasında arayarak müşteri destek ekibi ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

 

   İade veya değişim talebiyle mossta.com 'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. İade & değişim yapmak istediğiniz ürün, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.

 

   İade & değişime konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan İade & Değişim formunu doldurduktan sonra ARAS KARGO ile "2312254551433" kodunu kullanarak "MOSSTA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ." adına "Oruçreis Mh. Tekstilkent Cd. B16 Blok No: 10E İç Kapı No:306 (66) Esenler/İSTANBUL" adresine ÜCRETSİZ olarak gönderebilirsiniz. ANLAŞMA KODU OLMADAN VEYA FARKLI KARGO ŞİRKETLERİYLE GÖNDERİLEN ÜRÜNLERİN KARGO ÜCRETLERİ SİZE AİTTİR.

 

   •DEĞİŞİMLERDE ÜRÜNÜ BİZE ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDEREBİLİRSİNİZ. FAKAT TALEP ETTİĞİNİZ DEĞİŞİM ÜRÜNÜ SİZE GERİ GÖNDERİLİRKEN KARGO ÜCRETİ SİZE AİTTİR.

 

   •Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo Ücreti ve Kapıda Ödeme Bedeli iade edilmez.

 

   •Satın alırken 900 TL'nı geçen alışverişinizde kargo ücreti ödememişseniz ve iade ettiğiniz ürünler çıkınca, satın aldığınız ürünler 900 TL'nın altında kalmış ise Kargo ücreti 50 TL, Kapıda ödeme bedeli 30 TL size iade edilecek tutardan düşülür.

 

   İade ürünlerin bedeli, ürünler tarafımıza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek 10 iş günü içerisinde iade & değişim işlemleri tamamlanır. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı ve IBAN bilgilerinizi faturanın arkasındaki formda ilgili alana doğru bir şekilde doldurunuz.

 

   Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. 

 

   İade ürünlerin tarafımıza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. Satın alma aşamasında ödenmiş olan kargo ücretinin ve kapıda ödeme ücretinin geri ödemesi yapılmaz.

 

   Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

 

   Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR